MANYETİK SIVA

Üzerine Mıknatıs Yapıştırılabilen Sıva

ISONEM MANYETİK SIVA, yapısındaki manyetik metal sayesinde, arkasında mıknatıs olan resim, poster gibi şeyleri, boyaya zarar vermeden yüzeye tutturabilen, su bazlı yapışma gücü yüksek, kuruması çabuk, sürtünmeye dayanıklı, renk değişimi yapmayan yüksek performanslı sıvadır.

Çivi, bant, vida veya yapıştırıcı kullanmadan duvara veya ahşap bir yüzeye resim, poster gibi şeyler asılabilir. Üzerine ISONEM MARKER WALL PAINT uygulandığında müthiş bir ikili elde edilerek duvar hem yazılabilir silinebilir hem de aynı zamanda mıknatıs yapıştırılabilir hale gelir. Su ile karıştırılarak uygulanır, kokusu yoktur, insan ve çevre sağlığına zarar vermez. ISONEM MANYETİK SIVA, mıknatıs çekim etkisi yaratmasına rağmen, bilgisayar monitörüne, cep telefonuna, televizyona, kredi kartını, atm kartına zarar vermez.

  • İç mekan duvarları,
  • Okullar,
  • Hastaneler,
  • Alışveriş merkezleri,
  • Ofisler,
  • Konferans odaları,
  • Stüdyolar.

Uygulama yüzeyi, düzgün, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. ISONEM MANYETİK SIVA (18 kg) ile 6,5 lt temiz su bir plastik kapta motorlu bir karıştırıcıyla homojen bir şekilde karıştırılır. Karışım malayla yada püskürtme yöntemiyle yüzeye uygulanır. Uygulama bir veya iki kat olarak yapılır yaklaşık 1 mm kalınlığında uygulanan ISONEM MANYETİK SIVA malayla çekilerek mastarlanır ve perdahlanır. Bu işlemler yapıldıktan sonra üzerine ISONEM MARKER WALL PAINT veya herhangi bir iç cephe boyası uygulanabilir. ISONEM MANYETİK SIVA üzerine boya uygulaması için en az 24 saat beklenmelidir.

SARFİYAT: Uygulama yüzeyi ve kat sayısına bağlı olarak değişken olmakla birlikte yaklaşık olarak 1 -2 kg/m2 dir. (tek katta). Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması yapılmalıdır.
AMBALAJ: 18 kg plastik kova
RENK: Siyah
DEPOLAMA: Ağzı kapalı olarak orijinal ambalajında, serin yerde ve direkt güneş ışığından koruyarak depolayınız. Son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Ürün Tanıtım Pdf'i İçin Tıklayınız

TOP